اخبار بازیپلی استیشن

فاینال فانتزی ۷ یک سال در انحصار پلی‌استیشن ۴ است

با این که کم و بیش از عرضه‌ی بازسازی فاینال فانتزی ۷ روی پلتفرم‌های دیگری به غیر از پلی‌استیشن ۴ مطمئن بودیم، شرکت اسکوئر انیکس به صورت غیر مستقیم این موضوع را تایید کرده است. تصویری جدید از بازی Final Fantasy VII Remake منتشر شده است که مدت زمانی که بازی در انحصار پلی‌استیشن ۴ است را دقیقا مشخص می‌کند.

شرکت اسکوئر انیکس تصویری جدید از عکس روی جلد بازی Final Fantasy VII Remake منتشر کرده است که روی آن، عبارت «اول روی پلی‌استیشن ۴ بازی کنید» به چشم می‌خورد. کمی که بیشتر دقت کنیم، متوجه می‌شویم که زیر این عبارت نوشته شده است که بازی تا روز ۳ مارس سال ۲۰۲۱ در انحصار پلی‌استیشن ۴ خواهد بود.

عکس روی جلد بازی Final Fantasy VII Remake

این مدت زمان، دقیقا یک سال پس از تاریخ عرضه‌ی فعلی بازی است. در واقع انتظار داشتیم تا مدت زمان انحصاری بودن بازی Final Fantasy VII Remake از یک سال کمتر باشد و حداقل زودتر از زمان گفته شده، نسخه‌ی کامپیوتر بازی عرضه شود. احتمالا سونی قرارداد خوبی برای این موضوع با اسکوئر انیکس بسته است.

اسکوئر انیکس حرفی از پلتفرم‌های دیگری که قرار است Final Fantasy VII Remake روی آن عرضه شود، نزده است. با این حال، می‌توان مطمئن بود که پس از اتمام دوره‌ی انحصاری بودن بازی، بازسازی فاینال فانتزی ۷ روی ایکس‌باکس وان و کامپیوتر هم عرضه شود.

بازسازی فاینال فانتزی ۷ برای عرضه در روز ۳ مارس سال ۲۰۲۰ (روز ۱۳ اسفند ۱۳۹۸) روی پلی‌استیشن ۴ برنامه‌ریزی شده است.

منبع: Gematsu

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]
مشاهده بیشتر

علی زمانی

زمان گیم پر ببینده‌ترین مجله‌ی اینترنتی فارسی‌زبان در حوزه‌ی سرگرمی است. زمان گیم در بهمن ماه 98 شروع به کار کرد و به منبع اخبار دنیای سرگرمی، مقالات راهنمای خرید، بررسی محصولات مخصوص گیمینگ و مقالات تحلیلی تبدیل شد. زمان گیم مورد اعتمادترین رسانه برای رویدادهای فناوری، بررسی گجت‌ها و پوشش نمایشگاه‌های داخلی و خارجی برای کاربران ایرانی است.زمان گیم در زمینه‌های مختلفی نظیر بازی‌های ویدیویی، فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی محتوا تولید می‌کند. این محتوا شامل نقد بازی، نقد فیلم، نقد سریال‌های تلویزیونی، معرفی بازی‌های روز، معرفی بازی‌ موبایل، معرفی فیلم ایرانی، معرفی فیلم خارجی، معرفی سریال‌های تلویزیونی و ... می‌شود. زمان گیم در تمامی زمینه‌ها محتوای تخصصی ارایه می‌دهد. در زمان گیم با تمامی سبک‌های بازی، ژانرهای بازی هاو پلتفرم‌های بازی آشنا خواهید شد. در کنار آشنایی با مفاهیم تخصصی، مطالب و نقدهای مختلف در رابطه با بازی‌ها و فیلم‌های مختلف نیز وجود دارند که به آگاهی مخاطب نسبت به انتخاب آن‌ها کمک فراوانی می‌کند. بسیاری از مطالب زمان گیم در قالب متن ارایه می‌شوند تا جذابیت بیشتری برای کاربران داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن
رفتن به نوارابزار