اخبار بازیایکس باکسپلی استیشنکامپیوترگزارش فروش

عرضه Devil May Cry 5 در بازار از مرز ۳.۱ میلیون نسخه عبور کرد

کپکام به‌تازگی اطلاعات جدیدی را از میزان نسخه‌های ارسالی بازی‌های خود اعلام کرده است که در جریان آن شاهد ارسال بیش از ۳.۱ میلیون نسخه از Devil May Cry 5 به بازار هستیم

کپکام (Capcom) جزو آن دسته از شرکت‌هایی است که مجموعه‌های نام آشنا و پرمخاطب زیادی دارد. در دو الی سه سال اخیر، این شرکت ژاپنی عملکرد بسیار خوبی را از خود به‌نمایش گذاشته است و بازی‌های جدید کپکام توانسته‌اند عملکرد خوبی داشته باشند.

طبق جدیدترین اخبار بازی، کپکام اطلاعات تازه‌ای را از نسخه‌های ارسالی دو بازی Devil May Cry 5 و Street Fighter V منتشر کرده است. از بازی Devil May Cry 5 تا پایان سال ۲۰۱۹، بیش از ۳.۱ میلیون نسخه به بازار عرضه شده است. این در حالی است که طبق آمار منتشر شده قبلی، از Devil May Cry 5 تا پایان سپتامبر ۲۰۱۹ تقریبا ۲.۷ میلیون نسخه به بازار عرضه شده بود. این آمار و ارقام نشان می‌دهد که جدیدترین نسخه از مجموعه Devil May Cry همچنان روند صعودی خود را پیش گرفته است. همچنین تقریبا به یک سالگی DMC 5 نزدیک می‌شویم و رقم ذکر شده، دستاورد خوبی است.

از بازی Devil May Cry 4 در تمام دوران خود تنها سه میلیون نسخه به بازار فرستاده شده است. همچنین در ادامه کپکام اعلام کرده است که میزان نسخه‌های ارسالی مجموعه دویل می کرای به بازار، به رقم ۲۱ میلیون نسخه رسیده است. از بازی Street Fighter V هم تا پایان سال گذشته، ۴.۱ میلیون نسخه به بازار فرستاده شده است. این در حالی است که طبق آمار گذشته، ۳.۹ میلیون نسخه از این بازی به بازار ارسال شده بود. همچنین اعلام شده است که میزان نسخه‌های ارسالی مجموعه استریت فایتر به ۴۴ میلیون نسخه رسیده است.

نظر شما کاربران عزیز دراین‌باره چیست؟

مشاهده بیشتر

علی زمانی

زمان گیم پر ببینده‌ترین مجله‌ی اینترنتی فارسی‌زبان در حوزه‌ی سرگرمی است. زمان گیم در بهمن ماه 98 شروع به کار کرد و به منبع اخبار دنیای سرگرمی، مقالات راهنمای خرید، بررسی محصولات مخصوص گیمینگ و مقالات تحلیلی تبدیل شد. زمان گیم مورد اعتمادترین رسانه برای رویدادهای فناوری، بررسی گجت‌ها و پوشش نمایشگاه‌های داخلی و خارجی برای کاربران ایرانی است.زمان گیم در زمینه‌های مختلفی نظیر بازی‌های ویدیویی، فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی محتوا تولید می‌کند. این محتوا شامل نقد بازی، نقد فیلم، نقد سریال‌های تلویزیونی، معرفی بازی‌های روز، معرفی بازی‌ موبایل، معرفی فیلم ایرانی، معرفی فیلم خارجی، معرفی سریال‌های تلویزیونی و ... می‌شود. زمان گیم در تمامی زمینه‌ها محتوای تخصصی ارایه می‌دهد. در زمان گیم با تمامی سبک‌های بازی، ژانرهای بازی هاو پلتفرم‌های بازی آشنا خواهید شد. در کنار آشنایی با مفاهیم تخصصی، مطالب و نقدهای مختلف در رابطه با بازی‌ها و فیلم‌های مختلف نیز وجود دارند که به آگاهی مخاطب نسبت به انتخاب آن‌ها کمک فراوانی می‌کند. بسیاری از مطالب زمان گیم در قالب متن ارایه می‌شوند تا جذابیت بیشتری برای کاربران داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن