درباره زمان گیم

 زمان گیم یک رسانه‌ی آنلاین با موضوع بازی های ویدیویی و فیلم و سریال است که در بهمن ماه سال 1398 توسط آقای: علی زمانی  ایجاد شد. تیمی از کارشناسان و افراد متخصص در حوزه‌های ، بازی‌های کامپیوتری، سبک بازی هادر  زمان گیم دور هم آمده تا بهترین و کامل‌ترین مرجع اخبار و مقالات این حوزه‌ها را در اختیار کاربران قرار دهد.
زمان گیم پنجره‌ای رو به آینده است. زمان گیم از فناوری‌های پیش رو می‌گوید، از دانش فراسوی امروز و از سرگرمی‌هایی که می‌تواند سبک زندگی آینده‌ی ما را بسازد. اکنون . کالبدی که برای آگاه کردن مردم و راهنمایی آن‌ها به سوی افق‌های دوردست درست شده است. افق‌های دوردستی که زندگی مدرن، آن را می‌طلبد و همواره انسان‌های پیشگام به سوی آن رفته‌اند. فردا از این‌جا آغاز می‌شود.  زمان گیم راهنمایی است برای آینده.  سرگرمی‌های آدم‌ها از مرزهای تخیل عبور کرده.

اونا که از اول سایت ما رو میشناسن یادشون هست که سایت ما از اول دارای تبلیغات مزاحم زیادنبوده  و به کاربر سایت احترام بزاریم ❤️

شاید خیلیهاتون ندونین این سایت بدون هیچ پشتوانه مالی و اسپانسری رو پا شده و کلا یه کار دلی هست ! تا همینجا هم که سایت رو رسوندیم با کمک نظرات و دلگرمی های شما عزیزان بوده !

حالا اگه شما از این سایت خوشت اومد به میتونی ما رو حمایت کنی تا بتونیم کارمون رو گسترش بدیم تنها کاری که لازمه انجام بدید مارو دنبال کرده و به دوستان خود معرفی کنید

 زمان گیم تنها یک درگاه خبری در زمینه بازی نیست. هرچند شاید در نگاه نخست ما نیز وبسایتی جوان برای اطلاع‌رسانی در باب اخبار بازی و رویدادهای حوزه گیم باشیم ولی در حقیقت کمی که به زیر پوستمان بروید خواهید فهمید برای ما هدف زندگی است نه چند گوشی و لپ‌تاپ و دوربین. چه بسا همانگونه که از شعار زمان گیم حدس زده‌اید ما سایت نیستیم، بلکه تلاشی هستیم برای توسعه سبک زندگی بهتر .

نگاه بی‌طرفانه به رویدادهای داخلی و خارجی، نوشتن صریح و ساده و انتقال سریع رویدادها، ارزش‌های تیم صمیمی ما هستند و افتخار داریم که ماه به ماه نه تنها بر شمار مخاطبان ما افزوده شده بلکه نرخ حضور و درگیری شما با مطالب‌مان در قالب بازخوردها و نظرات هم رشدی بی‌وقفه داشته است. استفاده شایسته و گسترده از محتوای چند رسانه‌ای، به رسمیت شناختن انقلاب کنسول ها همراه و توجه صادقانه به نظرات شما شیوه‌های روایی ما از روز نخست بوده‌اند و باقی ماندن آنها مدیون تشویق و همراهی شماست.

 زمان گیم نه تنها تلاش می‌کند در گام بعدی دامنه و تنوع نوشته‌هایش را با محوریت فناوری به عرصه‌های جدیدی از زندگی گسترش دهد بلکه همچنان خواهد کوشید در عصر جدیدی از حیات کشورمان بیشتر و بهتر در قلب رویدادهای فناوری ایران و جهان حضور داشته باشد. با  زمان گیم  همراه باشید تا با یکدیگر مرزهای جدیدی از حیات مدرن، شفاف و دوستانه دیجیتالی را تجربه کنیم

زمان گیم با شعار «یک نگاه تازه» سعی در ارایه محتوایی منحصربه‌فرد دارد و در این راه از کاربران خود نیز کمک می‌گیرد. فعالیت زمان گیم مختص یک موضوع خاص نیست. در حال حاضر دنیای بازی‌های ویدیویی، سینما و تلویزیون هدف مشخص ما برای ارایه محتوا هستند و در آینده نیز موضوعات دیگری به لوکتو اضافه خواهد شد. به این نکته نیز اشاره کنیم که موضوعاتی که در آینده به زمان گیم اضافه می‌شوند، نامرتبط با موضوعات فعلی نیستند

زمان گیم با نگاهی تازه قدم به دنیای رسانه‌های مجازی گذاشته است و از همین‌رو فعالیت‌های زیادی برای ارایه مطالب تخصصی صورت گرفته است. معرفی تمامی ژانرهای فیلم و سریال، سبک‌های بازی و نگاه تخصصی به پلتفرم‌های روز، از جمله فعالیت‌های صورت گرفته درزمان گیم است. همچنین تلاش زیادی انجام شده تا با جستجوی بازی، فیلم و یا سریال موردنظر خود درزمان گیم، تمامی اطلاعات موجود را در قالب یک پروفایل مشاهده کنید. در آینده‌ای نزدیک تعداد و انواع این پروفایل‌ها بیشتر می‌شود و کامل شدن این آرشیو به زمان نیاز دارد. هدف زمان گیم ارایه درست و به‌موقع اخبار و محتوا است. در این راه محتوای متنی از اهمیت بالایی برای ما برخوردار است و تلاش می‌کنیم متن های زیادی را در طول هفته تولید و منتشر کنیم. از طرفی توجه ویژه‌ای به آثار داخلی داریم و مسلما برای معرفی آن‌ها تلاش زیادی خواهیم کرد.

در زمان گیم  امکان دنبال کردن دسته های مختلف را خواهید داشت تا بتوانید اخبار و مطالب مرتبط با آن‌ها را از طریق نوتیفیکیشن، به‌سادگی دریافت کنید. همچنین امکان امتیازدهی و نوشتن نقد برای کاربران فراهم شده تا بتوانید مثل نویسنده‌های زمان گیم ، دیدگاه‌های خود را بنویسید و با دیگران به اشتراک بگذارید. نقدهای کاربران در صفحه اصلی وبسایت زمان گیم نیز حضور دارند و این نشان‌دهنده اهمیت بالای دیدگاه‌ شما برای زمان گیم است.

اینترنت، فراتر از یک محصول علمی و یا یک دستاورد تکنولوژی، اکنون به قدری عمومیت یافته که به تدریج به ابزار اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی بدل می‌شود، به یک «رسانه». در جامعه جوان و پویای ما که گام‌های نخستین را درآشنایی با این فناوری طی می‌کند، وجه رسانه‌ای آن بیش از پیش خودنمایی می کند. اکنون بسیاری کاربران ما، اغلب اینترنت را برای توسعه دانش، آگاهی و فرهنگ خود استفاده می‌کنند، و گاه این رسانه، به خوبی ضعف و نقصان دیگر رسانه‌های سنتی و رایج را پر می‌کند، به ویژه که جاذبه و لذت موجود در وسعت و عدم محدودیت این نورسانه، برتری آشکاری را به آن می‌بخشد.

متن زیر شرایط استفاده از خدمات وبسایت  زمان گیم را در اختیار کاربران قرار می‌‌دهد. انتظار می‌‌رود کاربران پیش از استفاده از وبسایت، به مطالعه دقیق این شروط بپردازند تا با آگاهی از حقوق و تکالیف خود، از بروز مشکلات احتمالی پیشگیری نمایند.

۱) حفاظت از اطلاعات حساب کاربری

کاربرانی که اقدام به ایجاد حساب کاربری در وبسایت  زمان گیم می‌‌نمایند، متعهد به حفاظت از رمز عبور خود می‌‌باشند؛ مسئولیت هر گونه استفاده‌ غیرمجاز از وبسایت از طریق حساب کاربری، متوجه کاربر است. در صورتی که متوجه فاش شدن کلمه‌ عبورتان و یا استفاده‌ اشخاص غیر، از حساب کاربری‌‌تان شدید، سریعاً مراتب را به پشتیبانی  زمان گیم اطلاع‌رسانی نمایید.

 زمان گیم هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال هرگونه ضرر و زیان که بر اثر استفاده فرد دیگری از حساب کاربری شما حاصل شود، نمی‌پذیرد. کاربر می‌بایست اطلاعات دسترسی به حساب خود را در جای امن نگهداری نموده و در مورد عدم دسترسی دیگران به اطلاعات حساب، نام کاربری و کلمه عبور خود احتیاط نماید.

همچنین کاربر تعهد می‌‌نماید که شخصاً از حساب کاربری خود استفاده نماید و حق انتقال حساب کاربری خود را به هر نحوی به اشخاص دیگر (حقیقی یا حقوقی) ندارد.

۲) مدیریت نظرات کاربران

وبسایت  زمان گیم برای به نمایش گذاشتن نظرات کاربران خود، اقدام به مدیریت نظرات، و حسب مورد، ویرایش یا حذف آنها می‌‌نماید. برخی از نظراتی که، با تشخیص مدیر محصولات وبسایت، مشمول ویرایش یا حذف خواهند شد، عبارتند از:

  • مطالبی که به هر نحو دلالت بر تهدید، توهین و نشر اکاذیب داشته باشد.

  • مطالبی که مالکیت معنوی را نقض کند؛ از جمله کپی رایت، علائم تجاری و غیره.

  • مطالبی که شامل محتوای غیراخلاقی، غیرقانونی و خلاف هنجارهای پذیرفته شده باشد.

  • مطالبی که به هر نحو تشویق کننده انجام کاری غیرقانونی باشد.

  • مطالبی که سبب گمراه کردن دیگران از طریق ارائه اطلاعات ناصحیح باشد.

  • مطالبی که در آن به وبسایت‌‌های دیگر لینک داده شده باشد.

  • مطالبی که خارج از موضوع بحث باشند و به مسائل متفرقه و غیرمرتبط بپردازند.

  • مطالبی که شامل تبلیغات مستقیم برندها یا سایر محصولات باشند.

  • مطالبی که شامل استفاده غیرمجاز از نام و نشان تجاری دیگران باشد.

  • مطالبی که شامل اطلاعات شخصی از جمله شماره تلفن، آدرس ایمیل یا حساب بانکی باشد.

گفتنی است که گروه  زمان گیم هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده ندارد. نمایش نظرات کاربران در وبسایت  زمان گیم به هیچ وجه به معنی تایید فنی محتویات نظر نیست. کاربران می‌‌پذیرند که با ارسال نظرات خود، مسئولیت کلیه عواقب قانونی آن را برعهده گیرند.

۳) قابلیت استناد مطالب موجود در وبسایت

کارشناسان تولید محتوای وبسایت  زمان گیم حداکثر تلاش خود را می‌‌نمایند که اطلاعاتی معتبر و مورد وثوق ارائه دهند و اطلاعات مذکور را از منابع معتبر جمع‌‌آوری و پس از تحلیل و بررسی، در اختیار کاربران قرار دهند. با این وجود،  زمان گیم با توجه به مواردی از جمله نوسانات شدید قیمت‌‌ها، تغییر مداوم شرایط فروش و تغییر مشخصات محصولات و غیره تضمینی در خصوص صحت و سقم اطلاعات موجود در وبسایت ارائه نمی‌‌دهد. به‌‌عبارت دیگر، اطلاعات موجود در وبسایت اعم از اخبار و بررسی‌‌های فنی و … صرفاً جنبه مشورتی دارند و کاربران باید با انجام تحقیقات جامع از جمله مراجعه به بازار نسبت به انجام تصمیمات خود از قبیل خرید محصولات و … اقدام نمایند.

۴) سلب مسئولیت از محتوای سایر لینک‌‌ها

وبسایت  زمان گیم دارای پیوندهایی به وبسایت‌‌های دیگر می‌‌باشد. وبسایت‌‌های پیوند شده تحت کنترل و مالکیت  زمان گیم نمی‌‌باشند، از این رو  زمان گیم هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتوای چنین وبسایت‌‌هایی نمی‌‌پذیرد. هدف از پیوندها ایجاد وابستگی قانونی بین  زمان گیم و اشخاص ثالث، ایجاد تعهد یا مسئولیت برای  زمان گیم در مورد محتوا، پیشنهادات، محصولات یا خدمات اشخاص ثالث، یا هرگونه تأیید، ضمانت یا گارانتی محصولات و خدمات ایشان یا کارکرد یا کیفیت آنها نیست. شما تصدیق می‌کنید که مسئول پیروی از شرایط و مقررات وبسایت‌های پیوند شده هستید. مسئولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده از طریق ویروس یا فایل‌‌های مخرب دیگر که می‌‌تواند ناشی از دریافت و استفاده از داده‌‌ها و فایل‌‌های متعلق به وبسایت‌‌های لینک شده در وبسایت  زمان گیم باشد، برعهده کاربر خواهد بود.

۵) عدم خرابکاری، هک کردن و ایجاد دسترسی به وبسایت و حساب‌‌های کاربری

در صورتی که کاربر اقدام به انجام هریک از امور فوق‌‌الذکر نماید،  زمان گیم حق پیگرد قانونی و شکایت از متخلف به مراجع قانونی را محفوظ می‌‌دارد. نمونه‌‌هایی از اختلال در امنیت سیستم یا شبکه شامل موارد ذیل می‌‌شود:
دسترسی یا استفاده غیر مجاز از داده‌‌ها، سیستم یا شبکه، از جمله هر گونه تلاش برای جستجو، اسکن یا آزمایش آسیب پذیری یک سیستم یا شبکه، مداخله در خدمات ارائه شده به هر کاربر، میزبان یا شبکه، شامل تلاش برای دسترسی به اطلاعات نامه‌‌های الکترونیک، تلاش عامدانه برای پر کردن فضای یک سیستم، تلاش برای تغییر و یا حذف اطلاعات وب سایت و … .

۶) لزوم حفظ کپی‌‌رایت

کاربر تعهد می‌‌نماید با اطلاع کامل از قوانین و مقررات حقوق مالکیت فکری از جمله قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان مصوب ۱۳۴۸ و قانون حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم‌افزارهای رایانه‌ای مصوب ۱۳۷۹ و سایر قوانین و آیین‌‌نامه‌‌های مرتبط، در استفاده از وبسایت  زمان گیم تمامی حقوق مادی و معنوی مربوطه را رعایت نماید. تمامی موارد شامل اطلاعات، اسناد، تصاویر، نرم‌افزارها، اپلیکیشن‌‌ها، متن‌ها و گرافیک‌ها، واژه‌های کلیدی، تگ‌ها و غیره مشمول حمایت‌‌های قوانین ملی و معاهدات بین‌المللی می‌‌گردد. استفاده از نام و علامت یا لوگوی  زمان گیم نیز توسط کاربران ممنوع می‌‌باشد.

در دسترس بودن نرم افزارها و اپلیکیشن‌‌های موجود در وبسایت صرفاً جهت دانلود و برای استفاده شخصی کاربر نهایی است و هر گونه تکثیر یا باز توزیع نرم‌افزار که مغایر با حقوق مالکیت معنوی باشد، مسئولیت‌‌های مدنی و کیفری در پی خواهد داشت. کپی یا تکثیر اپلیکیشن‌‌ها بر روی هر سرور یا هر مکانی جهت تکثیر یا توزیع مجدد اکیداً ممنوع است.

محتویات وبسایت از جمله اخبار و بررسی‌‌های فنی و کارشناسی، صرفا براى استفاده شخصى و غیر تجارى کاربران عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وبسایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وبسایت  زمان گیم براى فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وبسایت خود استفاده نماید. اگر مایلید از سرویس‌‌ها و محتویات وبسایت جهت مقاصد تجارى استفاده نمایید لازم است از قبل به ما اطلاع دهید. استفاده از محتویات وبسایت زمان گیم  برای وبسایت ها و وبلاگ‌‌های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع و آدرس وبسایت مجاز می‌‌باشد.

۷) لزوم رعایت قوانین لازم‌‌الاجرا

کاربر با استفاده از خدمات وبسایت زمان گیم اقرار می‌‌نماید که از مقررات داخلی و بین‌‌المللی مرتبط با فضای مجازی از جمله قانون جرائم رایانه‌‌ای مصوب ۱۳۸۸ و قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲ اطلاع کامل داشته و ادعای هرگونه جهل به قانون را از خود سلب می‌‌نماید.

۸) فورس ماژور

 زمان گیم  هیچ‌گونه مسئولیتی در رابطه با مشکلات حقوقی و غیرحقوقی مربوط به دامنه، قطعی ارتباط اینترنت جهانی و یا داخلی، مشکلات سراسری در اینترنت جهانی و یا داخلی، حملات و خرابکاری‌های گسترده، مشکلات فنی ایجادشده به واسطه اشتباه و یا ضعف عملکرد کاربر و به طور کل هر گونه اختلال ایجادشده به واسطه شخص کاربر، موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب‌‌های اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیت‌های قانونی، دولتی و خارجی مانند تحریم‌ها و غیره که منجر به ایجاد وقفه یا اشکال در ارائه خدمات می‌‌شوند، به عهده نمی‌گیرد و معاف از هرگونه مسئولیتی در این زمینه می‌‌باشد.

۹) اعمال تغییرات در این بیانیه

 زمان گیم  این حق را برای خود محفوظ می‌‌دارد که مفاد بیانیه حاضر را در صورت نیاز در هر زمانی تعدیل و اصلاح نماید؛ بنابراین اگر پس از تغییر یا اصلاح شرایط استفاده از خدمات، به استفاده از وبسایت ادامه دهید، بدین معناست که با شرایط استفاده جدید نیز موافق هستید.

۱۰) اجرائی شدن این بیانیه و ضمانت اجرا

استفاده از وبسایت زمان گیم  به منزله پذیرش بندهای مذکور در این بیانیه می‌‌باشد و کاربر اقرار می‌‌نماید با علم و اطلاع کامل از بیانیه حاضر نسبت به استفاده از وبسایت زمان گیم  اقدام می‌‌نماید. در صورتی‌‌که کاربر به نقض هر یک از مفاد مذکور در این بیانیه بپردازد، با تشخیص مدیر محصولات وبسایت، امکان انسداد و حذف حساب کاربری وی و یا اعمال سایر ضمانت اجراهای حقوقی و قانونی مرتبط در این زمینه برای زمان گیم  محفوظ خواهد بود.

در صورت تصمیم به اعمال تغییرات در سیاست حریم خصوصی وبسایت زمان گیم  ، تغییرات مذکور از طریق وبسایت  زمان گیم به کاربران، اطلاع‌رسانی خواهد شد. بنابراین اگر پس از تغییر یا اصلاح سیاست حریم خصوصی، به استفاده از وبسایت ادامه دهید، بدین معناست که با شرایط جدید نیز موافق هستید.

* استفاده شما از وبسایت  زمان گیم   به منزله موافقت با «شرایط استفاده از خدمات» آن می‌‌باشد
* در صورت بروز هرگونه ایراد یا اشکال در استفاده از خدمات موجود در وبسایت و یا ارائه انتقادات و پیشنهادات، از طریق ایمیل زیر با ما در تماس باشید:
info@zamangame.ir

 

بستن
بستن
رفتن به نوارابزار