اخبار بازی

به‌روزرسان جدید بازی Battlefield 5 در دسترس قرار گرفت

جدیدترین به‌روزرسان بازی Battlefield 5، علاوه بر چندین تغییر جزیی، تغییراتی در تعداد تانک‌های حاضر در هر مسابقه ایجاد می‌کند. همچنین، تعداد تانک‌هایی که از ابتدا در مسابقه قرار می‌گیرند نیز به نصف کاهش می‌یابد.

آدام فریمن (Adam Freeman)، مدیر انجمن‌های استودیوی دایس (DICE)، اعلام کرد که یک به‌روزرسان فوری برای بازی Battlefield 5 منتشر خواهد شد. وی اعلام کرد که اولین تغییرات حاصل از این به‌روزرسان در جزیره‌ی Solomon اتفاق میفتد. در واقع، بخشی جدید به نقشه‌ی Into The Jungle در این جزیره اضافه خواهد شد. از طرفی دیگر، دایس متوجه شده است که تعداد تانک‌ها باعث می‌شود تا هر مسابقه به سمت یک طرفه شدن برود و همین موضوع، آن‌ها را ترغیب کرده است که تعداد تانک‌ها را نیز کاهش بدهند.

ما امروز تغییراتی در جزیره‌ی Solomon ایجاد می‌کنیم که به تعادل رسیدن بازی کمک خواهد کرد. با اینکه هم اکنون نیز بازی حالتی متعادل دارد، اما وجود ۴ تانک باعث می‌شود تا برخی اوقات بازی یک طرفه و به نفع یک تیم شود. بنابراین، ما تصمیم گرفتیم که تعداد تانک‌ها را از ۴ به ۲ کاهش دهیم.

فریمن، ۱۳ فوریه

فریمن، این پیام را در توییتر خود منتشر کرد و به بازی‌بازان اطمینان خاطر داد که این عمل، صرفاً به متعادل شدن بازی کمک خواهد کرد. وی افزود که دایس، تا آخر هفته روند متعادل سازی بازی را پیگیری خواهد کرد و در صورت لزوم، تغییرات جدیدی نیز ایجاد می‌کند.

بازی Battlefield V، هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]
مشاهده بیشتر

علی زمانی

زمان گیم پر ببینده‌ترین مجله‌ی اینترنتی فارسی‌زبان در حوزه‌ی سرگرمی است. زمان گیم در بهمن ماه 98 شروع به کار کرد و به منبع اخبار دنیای سرگرمی، مقالات راهنمای خرید، بررسی محصولات مخصوص گیمینگ و مقالات تحلیلی تبدیل شد. زمان گیم مورد اعتمادترین رسانه برای رویدادهای فناوری، بررسی گجت‌ها و پوشش نمایشگاه‌های داخلی و خارجی برای کاربران ایرانی است.زمان گیم در زمینه‌های مختلفی نظیر بازی‌های ویدیویی، فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی محتوا تولید می‌کند. این محتوا شامل نقد بازی، نقد فیلم، نقد سریال‌های تلویزیونی، معرفی بازی‌های روز، معرفی بازی‌ موبایل، معرفی فیلم ایرانی، معرفی فیلم خارجی، معرفی سریال‌های تلویزیونی و ... می‌شود. زمان گیم در تمامی زمینه‌ها محتوای تخصصی ارایه می‌دهد. در زمان گیم با تمامی سبک‌های بازی، ژانرهای بازی هاو پلتفرم‌های بازی آشنا خواهید شد. در کنار آشنایی با مفاهیم تخصصی، مطالب و نقدهای مختلف در رابطه با بازی‌ها و فیلم‌های مختلف نیز وجود دارند که به آگاهی مخاطب نسبت به انتخاب آن‌ها کمک فراوانی می‌کند. بسیاری از مطالب زمان گیم در قالب متن ارایه می‌شوند تا جذابیت بیشتری برای کاربران داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن
رفتن به نوارابزار